Charitatívna pomoc pre onko a vážne choré deti - Pomoc rodinám v núdzi - Benefičné aktivity - Odborné vzdelávanie - Duálne vzdelávanie - Denné, nadstavbové aj diaľkové štúdium - Sociálny podnik - Projekty - Tvorivé dielne - Kreatívne handmade kurzy - Workshopy a prezentácie - Mimoškolské aktivity - Sme tu pre Vás

Odborné vzdelávanie v slovenskom jazyku

DENNÉ - NADSTAVBOVÉ - DIALKOVÉ ŠTÚDIUM- VÝUČNÝ LIST - MATURITNÉ VYSVEDČENIE

Dualne vzdelávanie v odboroch : KUCHÁR-CUKRÁR-PEKÁR-MÄSIAR-TECHNICKO ADMINISTRATÍVNY PRACOVNíK - OBCCHODNÝ PRACOVNÍK - PREDAVAČ

Magyar nyelvű középfokú oktatás

NAPPALI - FELÉPÍTMÉNYI -TÁVUTI OKTATÁS -  SZAKKÉPZÉSI OKLEVÉL  - ÉRETSÉGI BIZONYÍTVÁNY

IDuális oktatás  : SZAKÁCS - CUKRÁSZ - PÉK - HENTES - ADMINISTRÁCIÓS DOLGOZÓ

web škola -  www. ssosadventim.edupage.org  

PARTNER DUÁLNEHO VZDELÁVANIA

Po včerajšom prvom kole rokovaní veríme, že do systému duálneho vzdelávania v učebnom odbore pekár s nami vstúpi od ďalšieho školského roka aj naša minuloročná absolventka Erika.
https://www.startitup.sk/z-michelinskej-restauracie-noro.../

    Zmluvnì partneri  školy v systéme duálneho vzdelávania 
 
  

DANUBIA a.s. Dunajská Streda

DANUBIA a.s. náš zmluvný partner, môže ponúknuť praktické vyučovanie našim žiakom v odbore pekár aj cukrár

Sídlo: Kračanskà cesta 1186/47, Dunajská Streda

Firma je jednou z najväčší podnikov svojho druhu v Dunajskej Strede. Vyrába a ponúka široký sortiment chutných a vždy čerstvých pekárenských a cukrárenských výrobkov. Disponuje modernými výrobným halami na obidva výrobné odvetvia zvlášť.Vysoko kvalifikovaní a skúsení zamestnanci firmy, celý personál ako aj manažment firmy, sú zárukou kvality pekárenských aj cukrárenských výrobkov.Naši žiaci , študujúci v odboroch pekár a cukrár tu majú jedinečnú príležitosť učiť sa od na slovo vzatých odborníkov.

DANUBIA a.s. Dunajská Streda 

A társaság a legnagyobb ilyen típusú vállalat Dunaszerdahelyen. Ízletes és mindig friss pékáruk és cukrászkészítmények széles skáláját gyártja és kínálja. Mindkét gyártó ágazat számára külön-külön modern gyártócsarnokokkal rendelkezik.

A cég magasan képzett és tapasztalt alkalmazottai, valamint a cég vezetése garantálják a sütőipari és édesipari termékek minőségét.

A pék és cukrász szakmát tanuló tanulóink számára egyedülálló lehetőség a tanulásra, a szakma odaadó művelőitől, és legjobbjaitól.


PDF

Egri pekáreň, Jahodná

EGRI PEKÁREN je našim zmluvným partnerom v systéme duálneho vzdelávania v odbore pekár.
Sidlo: Záhradná ulica 136/11, Jahodná
Keď sa povie kvàskový chlebik, mnohých okamžite napadne pekáreň Egri v Jahodnej, iba na skok od Dunajskej Stredy. V pekárni už veľmi dlhé roky pracujú pekárky a pekári, ktorí majú, ako sa hovori - remeslo v rukách. Kvàskovè chlebiky ľahké ako koláč, špaldove pečivo, či rôzne ochutené posùchy su známe široko ďaleko.
Naši žiaci, budúci majstri pekári, sa v tomto rodinnom podniku priučia tradičnej ale aj modernej technológii prípravy a pečenia pekàrenských pochúťok.
PDF

A friss ropogós kovászos kenyérről sokaknak az Eperjesen található Egri pékség jut az eszébe, amely csak egy ugrásnyira található Dunaszerdahelytől. A pékségben hosszú évek óta dolgozó nők és férfiak, mint mondják, kezében benne van a szakma mindem fortéja. A kovászos kenyér, a tönkölybúza lisztből készített finomságok és ízletes péksütemények közel s távolra viszik a pékség jó hírét.  

Tanulóink, a későbbi pékmesterek, ebben a családi vállalkozásban sajátítják el a sütőipari finomságok elkészítésének és sütésének mind a hagyományos, mind a modern technológiáját. 


Inter Harmony s.r.o. Dunajská Streda

INTER HARMONY spol s.r.o. - náš zmluvný partner pre odbor technicko-administratívny pracovnik Adresa: Komenského 856, Dunajská Streda     www.benefituctovnictvo.sk

Inter Harmony spol s.r.o je spoľahlivá spoločnosť, ktorá zabezpečí kvalitné vedenie účtovníctva fyzickým aj právnickým osobám. Pôsobnosť spoločnosti je široká a neobmedzuje sa iba na vedenie účtovníctva, ale sa dotýka aj mnohých iných ekonomických oblastí. Tím profesionalnych zamestnancov poskytuje služby aj v oblasti projektovania, riešenia právnických otázok, znaleckých posudkov a manažmentu ale aj colných služieb a iné.Naši žiaci, ktorých spoločnosť v rámci duálneho vzdelávania zamestnáva, majú teda možnosť získavať na praktickom vyučovaní skúsenosti v mnohých náročných ale zaujímavých oblastiach ekonomiky.

Az INTER HARMONY Korlátolt Felelősségű Társaság egy megbízható
vállalkozás, amely mind a természetes, mind pedig a jogi személyek számára minőségi könyvviteli szolgáltatást nyújt. A társaság széles körű tevékenysége nem csak a könyvviteli szolgáltatásra korlátozódik, hanem számos más gazdasági területet is érint. Az alkalmazottak professzionális szolgáltatásokat nyújtanak a tervezés, a jogi kérdések megoldása, szakértői vélemények a menedzsment, a vámszolgáltatások és egyéb területeken. Diákjainknak
lehetősége van a duális képzés segítségévvel gyakorlati tapasztalatokat szerezni a gazdaság számos kihívást jelentő területén a társaságban végzett szakmai gyakorlatok során. 

  


Istermeat a.s. Dunajská Streda

Spoločnosť ISTERMEAT a.s - je našim zmluvným partnerom v študijnom odbore mäsiar. Adresa: Povodska cesta 13, Dunajská Streda, www.istermeat.sk
Istermeat a.s. je spoločnosť s polstoročnou tradíciou kvalitného spracovania mäsa.Zárukou kvality finálneho mäsové výrobku je jeho sledovanosť od chovu cez porážku a rozrábku až jeho spracovanie. Konečný odberateľ si teda môže byť istý aj pôvodom zakúpeného mäsového výrobku.
Okrem toho, že spoločnosť zabezpečuje pracovné miesta 120-tim zamestnancom, v rámci duálneho vzdelávania je zamestnávateľom aj našich študentov študujúcich v odbore mäsiar.
Praktické vyučovanie prebieha v kompletne zrenovovanom výrobnom závode. Spoločnosť poskytuje našim študentom výborne podmienky praxe, zabezpečuje im stravovanie počas praxe a v súlade s podmienkami duálneho vzdelávania aj odmenu za prax.

Az Istermeat Rèszvènytársaság egy fèl èvszàzados tradìciòval rendelkező húsfeldolgozò vállalat. A vàllalat figyelemmel kisèri az àllatok tenyèsztèsèt, a húsfeldolgozás folyamatát, amivel garanciát vàllal a vègtermèkek minősègèt illetően. A vásárlò biztos lehet a hùstermèkek származási helyeről. A vàllalat 120 embernek nyùjt munkalehetősèget, ès a dualis kèpzès keretèn belül a hentes tanulmányi programban rèsztvevő diákjaink számára szakgyakorlatot is biztosit.
A szakmai kèpzès egy felùjitott modernizált üzemben folyik. A vállalat diákjaink számára a szakgyakorlat időtartalma alatt kedvező feltèteleket biztosìt, biztosìtja az ètkeztetést, es a duális kèpzèssel oszhangban mèg pènzbeli juttatást is nyùjthat az elvègzett munka után.  

PDF
PDF

Agrotrade s.r.o., Dunajská Streda

Spoločnosť AGROTRADE s.r.o. je našim zmluvným partnerom v systéme duálneho vzdelávania pre odbor technicko-administratívny pracovnik Sidlo: Hlavná 1206/60, Dunajská Streda   www.agrotrade.sk

Agrotrade je spoločnosť zameraná predovšetkým na predaj agrotechniky a náhradných dielov renomovaných svetových značiek. K širokej palete ponuky spoločnosti patria aj služby v oblasti pneuservisu, komunálnej a záhradkárskej techniky a na svoje si tu prídu aj fanúšikovia aktivneho trávenia voľného času. Velkou prednosťou pre zákazníkov je, ze všetko nájdu pod jednou strechou. Zaručene dobrý chod firmy zaručujú aj profesionálny ekonómovia firmy a preto si vedenie firemnèho účtovníctva vyžaduje maximálne spoľahlivých a dôslednych odborníkov. Agrotrade je spoločnosť , kde naši žiaci TAPky, počas praktického vyučovania majú skvelú možnosť učiť sa v tejto oblasti

Az Agrotrade......
Dolce Vita, Trhová Hradská

Cukráreň DOLCE VITA - náš zmluvný partner v duálnom vzdelávaní v odbore cukràr Adresa : Hlavna 111, Trhová Hradska   www.cukraren.eu

Cukráreň Dolce Vita je cukráreň, ktorá vsadila na ingrediencie ako je kvalita, tradícia a elegancia. Úspech rodinného podnikania spočíva vo výrobe cukrárenských dobrôt podľa tradičných receptov a kvalitnych surovým, ku ktorym primiešali veľký pohár nápadov a štipku kreativity a tak všetkým návštevníkom útulnej cukrárne ponúkajú sladké dobrôtky , ktoré lahodia tak oku ako aj mlsným jazykom.. Keď pôjdete do Trhovej Hradskej nenechajte si ujsť výnimočný pôžitok z dobrôt v tejto cukrárni

PDF

DOLCE VITA cukrászda egy olyan cukrászda, amely tökéletes alapanyagokra esküszik, mint a minőség, hagyomány és az elegancia.
Sikeres családi vállalkozás forrása a minőséges alapanyagokból hagyományos receptek alapján készített cukrász finomságok, amelyekhez egy nagy csésze ötletet és egy csipetnyi kreativitást kevertek. Így a meghitt cukrászda a vendégeinek szemet kápráztató finomságokat kínál.
Ha Vásárúton jár, ne hagyja ki azt a különleges élményt, amelyet a DOLCE VITA cukrászda nyújt a süteményeivel.
Szeretnénk megköszönni a cukrászda tulajdonosnőjének, hogy partnerünkké vált a duális képzésben, továbbá hogy példaértékűen törődik diákjainkkal.
Hisszük, hogy a leendő cukrász növendékeink a legjobbaktól tanulják meg a cukrász mesterséget. 


K & K Benefit s.r.o. Dunajská Streda

Účtovná kancelária K & K BENEFIT s.r.o. je v rámci duálneho vzdelávania našim zmluvným partnerom v odbore technicko-administratívny pracovník Adresa: Komenského 856/31,Dunajská Streda,

Účtovnícka kancelária poskytuje komplexné služby v oblasti spracovania účtovníctva. Naši TAPkári , pod vedením odborníkov účtovníctva, tu budú získavať skúsenosti v oblastiach ako je vedenie jednoduchého a podvojné účtovníctva, spracovania miezd, personalistika, alebo aj ročného zúčtovania ZPalebo aj vedenia daňovej evidencie, DPH či daňového priznania a pod.


A K&K Benefit kft. egy olyan könyvelèsi iroda Dunaszerdahelyen, amely szèleskörű konyvelèsi szolgáltatáskat vègez ès kínál.
Az irodalmi alkalmazott szakon tanulò diakjaink a szakgyakorlatuk alatt ebben az irodában kivállò szakemberektől tanulhatják a precìz ès komoly felelőssèggel járò könyvelèsi munka minden csìnját.   Rešturácia LORIANS, Dunajská Streda

Zmluvný partner - Reštaurácia LORIANS - dualne vzdelavanie v odbore kuchár. Adresa: Hlavná 5933/84, Dunajska Streda

Reštaurácia, patri k prestížnym reštauráciam, s výbornou kuchyňou slovenských aj inonárodnych jedál. Labužníci si tu môžu pochutnat v prijemnom prostredi interieru alebo na útulnej terase, na tradičnom jedle aj na gastro špecialitách alebo aj na ponuke denného menu. Samotná, moderne vybavená kuchyňa reštaurácie, kde naši ziaci absolvujú praktické vyučovanie, poskytuje pre nich tie najlepšie podmienky osvojovania si nielen technológie pripavy jedál, ale aj používania zdravých, spravidla domácich surovin pri ich priprave. V neposlednej rade personál kuchyne je pre žiakov skvelým prikladom, ako pracovať v dobrom kolektive.  Reštaurácia našim študentom počas praxe zabezpečuje stravovanie aj odmenu za prax v rámci duálneho vzdelávania

A Lorians étterem egy nagyon rangos étterem, kiváló szlovák konyhával és más nemzetek ételeivel rendelkezik. Az ínyencek egy kellemes belső környezetben vagy egy hangulatos teraszon élvezhetik a hagyományos ételeket és gasztronómiai specialitásokat vagy akár a napi menüt. Magának az étteremnek a modern konyhája, ahol hallgatóink gyakorlati képzést kapnak, a legjobb feltételeket biztosítja számukra, nemcsak az ételkészítés technológiájának megszerzéséhez, hanem az egészséges, általában házias alapanyagok felhasználásához is. Végül, de nem utolsósorban, a konyhai személyzet nagyszerű példát jelent a tanulók számára, ahol a munkavégzés egy kiváló csapatban történik. Az étterem étkezést is biztosít a tanulók számára a duális képzés során.   

PDF
PDF

Bognár mäso, Eliášovce, Nový Život

Firma BOGNÁR MÄSO je našim zmluvným partnerom v duálnom vzdelávaní v odbore mäsiar.

Sidlo: Eliášovce 284, Nový Život  www.bognarmaso.sk

Rodinná firma sa už 20 rokov zaoberá výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Mäsové produkty, ktoré firma ponúka , vyrába podľa tradičných receptùr, ale v ponuke nájdete aj špecialne výrobky podľa ich vlastnych receptur. Firma zamestnáva 100 zamestnancov, prešla modernizáciou, podľa požiadaviek HACCP, financovanou z vlastných zdrojov, a rozšírila paletu svojich produktov o trvanlivé, tepelne neopracovane vyrobky, čím zákonite narástla výroba ako aj distribúcia.Naši študenti odboru mäsiar na praktickom vyučovaní tu majú širokú možnosť získať tie najlepšie skúsenosti v remesle

 Bognár Štipendium

Výhody duálneho vzdelávania - dobré štipko za dobru prácu + dobre štipko za dobré známky ....za prospech v novembri si tí najlepší v našej škole dnes znova mohli prevziat stipendia ... pridat trošku sa doslovne vyplati


A duális képzés előnyei: ösztöndíj a jó munkáért + ösztöndíj a jó jegyekért . A novemberi eredményekért iskolánk legjobb tanulói ma újra átvehették ösztöndíjaikat . Egy kicsit több energiát belevinni tehát megéri